News Niezbędnik gracza Podstawy - co musisz wiedzieć Poradniki

Wizards Unite: Wykrywacze Czarnej Magii

Wykrywacze Czarnej Magii w Wizards Unite działają bardzo podobnie do Lurów znanych nam z Pokemon Go.

Ich aktywacja powoduje częstsze pojawianie się Zgub w bezpośrednim obszarze Gospody, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że znajdziemy coś nowego do swojego rejestru.

Aby użyć Wykrywacza Czarnej Magii, musisz zbliżyć się do Gospody i wejść w interakcję z nią. Następnie klikamy w kartę na dole ekranu, oznaczoną jako „Wykrywacze Czarnej Magii”.

 

 

W tym oknie sprawdzimy, jaką ilość Wykrywaczy Czarnej Magii posiadamy (w lewym górnym rogu), a także ile tych urządzeń jest aktualnie używanych w odwiedzonej Gospodzie.

Możemy użyć maksymalnie trzech Wykrywaczy w jednym miejscu. Każdy z nich ma swój własny zegar i wygasa niezależnie od pozostałych. Wykrywacze są aktywne przez 30 minut od momentu umieszczenia ich w Gospodzie.

Aktywacja Wykrywaczy Czarnej Magii zwiększa szanse na znalezienie wielu rzadkich Zgub o wyższym poziomie zagrożenia. Używajcie ich, kiedy planujecie dłuższy pobyt w okolicy danej Gospody. Są to niezwykle przydatne urządzenia, jednak nie są tak łatwo dostępne jak pozostałe przedmioty w grze.

Nad Gospodą z aktywnym Wykrywaczem Czarnej Magii zobaczymy wirujący pierścień. Im więcej aktywnych urządzeń, tym więcej pierścieni będzie krążyć nad dachem Gospody.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.