Uncategorized

Wizards Unite: Fortece

wizards unite beta testy

Fortece w Wizards Unite to specjalne miejsca, w których spotkamy najrzadsze i najpotężniejsze Zguby. Czeka tam na nas wiele komnat o różnym poziomie trudności.

Wykonując zadania i zwracając Zguby odblokujemy trudniejsze poziomy w Fortecy.

Wchodząc do komnaty musimy użyć Kamienia Runicznego. To od niego zależy stopień trudności wyzwania oraz nagrody. Im potężniejszy kamień, tym trudniejsze wyzwanie i ciekawsze zdobycze.

Do fortecy możemy udać się z innymi Czarodziejami. Pierwszy gracz, który aktywuje kamień runiczny, tworzy spotkanie, do którego może dołączyć maksymalnie pięciu graczy. Im więcej, tym łatwiej. Liczy się też zróżnicowanie naszego zespołu. Chodzi tu oczywiście o profesje.

Żeby zaatakować przeciwnika, musimy nakierować różdżkę na kółko pojawiające się na ekranie i chwilę przytrzymać. Następnie rzucamy czar, tak jak w trakcie pojedynku ze Zgubami.

Możemy również rzucać czary obronne. Ważne jest obserwowanie ekranu i jak najszybsze rysowanie zaklęć. Silniejsi przeciwnicy bardzo skutecznie potrafią obniżyć nasz pasek życia. Tu przychodzą z pomocą eliksiry uzdrawiające.

Uwaga, każdy atak zabiera nam jedną jednostkę energii. Musimy się więc podładować przed takim wyzwaniem 🙂

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.