Uncategorized

Wizards Unite: Walki i twierdze

Twierdza w Wizards Unite to wyzwanie dla grupy składającej się z 5 graczy. Jest to prawdopodobnie odpowiednik Gymu z Pokemon Go. Czarodzieje różnych klas gromadzą się przed Twierdzą i z pomocą kamienia runicznego wchodzą do środka. Wyzwanie polega na pokonaniu wszystkich pięter znajdujących się w środku.

Kamienie runiczne możemy otrzymać jako nagrodę po odesłaniu Anomalii do Świata Magii.

Twierdze na mapie Wizards Unite wyglądają jak zamki. Na razie nie wiemy o nich zbyt wiele. Wchodząc do środka nie walczymy przeciwko sobie, tylko wspólnie pokonujemy przeciwników pojawiających się w wyzwaniach. Trudność rośnie wraz z każdym zdobytym piętrem.

wizards unite fortece

Twierdze zaliczamy po pokonaniu wszystkich pięter. Korzystne oczywiście będzie zgrupowanie w zespole czarodziejów/czarownic należących do różnych profesji, ponieważ każda z nich będzie posiadać swoje unikalne zdolności pomocne w walce. O profesjach możecie przeczytać w poprzednim artykule: Wizards Unite: Profesje.

Jeśli czas przyznany na walkę w Fortecy upłynie, nasza drużyna automatycznie przegrywa. Tak samo wygląda sytuacja, kiedy przeciwnicy znokautują nasz zespół.

Nie znamy jeszcze nagród zdobywanych na poszczególnych piętrach i po pokonaniu całej Twierdzy. Wiadomo, że otrzymamy lepsze nagrody za ukończenie wyższych pięter, jednak wtedy wzrasta też poziom trudności w walce.

Oczywiście artykuł zostanie zaktualizowany po pojawieniu się nowych informacji 🙂

 

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Źródło: https://wizardsunitehub.info/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.