News

Wizards Unite: premiera w lipcu 2019?

wizards unite premiera

LA Times opublikował wywiad z Kevinem Tsujihara, prezesem i dyrektorem generalnym Warner Bros. Podczas wywiadu padło pytanie o nowe projekty realizowane przez studio. Dowiedzieliśmy się, że najbliższą nowością jest właśnie Harry Potter: Wizards Unite. Premiera gry jest zapowiedziana na lipiec 2019. Co wy na to?

Pamiętajcie jednak, że już spotkaliśmy się z tego typu zapowiedziami. John Hanke (dyrektor generalny Niantic) mówił o wydaniu gry Wizards Unite w drugiej połowie 2018 roku. W kolejnym wywiadzie, szef działu marketingu Niantic zasugerował, że gra pojawi się przed końcem 2018 roku.

Gra jednak nie pojawiła się w żadnym z wyżej podanych terminów. Mamy rok 2019 i Wizards Unite nadal nie ma. Kolejna informacja na temat premiery stoi więc pod dużym znakiem zapytania.

Lato 2019 byłoby idealnym czasem dla premiery Wizards Unite. Dokładnie mamy na myśli termin 31 lipca 2019. Jest to data urodzin Harrego Pottera jak i J.K. Rowling. Lipiec to również miesiąc wydania Pokemon Go. Podsumowując, środek lata to czas, kiedy dzieci mają wolne od szkoły a idealna pogoda zachęca do zajęć na świeżym powietrzu.

Mamy więc dużo czasu, nadal nie pojawiły się nawet beta testy Wizards Unite. Trzymamy kciuki, żeby chociaż część z nas i was mogła wziąć w nich udział! Może pojawią się na wiosnę tego roku? 🙂 Chyba czas najwyższy….

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

 

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Źródło: https://wizardsunitehub.info/speculation/2019/02/wizards-unite-summer-release/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.