News

Wizards Unite: Podsumowanie kolejnych przecieków z gry

wizards unite premiera

Na oficjalnej stronie Wizards Unite pojawił się kolejny komunikat od Sił Specjalnych Kodeksu Tajności – Łobuz Niuchacz (Niffler) jest na wolności: Trzymajcie błyskotki poza zasięgiem jego wzroku!

Niuchacz został zauważony w mugolskim automacie do gier – bez wątpienia zwabiły go migające światełka i szumiące monety. Wszędzie pełno jaskrawych dekoracji, przyciągających wzrok nagród i połyskujących monet przypominających galeony – to kraina czarów dla Niuchacza. Na szczęście, mimo że wyglądają jak złoto, te monety nie mają dużej wartości dla mugoli.

Mugolskie dzieci stały się świadkami wybryków Niuchacza, na szczęście pomyliły go z jedną z wielu pluszowych i mechanicznych zabawek. Jednak to tylko kwestia czasu, zanim gwałtowne działania tego małego łobuza zwrócą uwagę mugoli na znikające przedmioty o większej wartości.

Obserwujcie cenne rzeczy i pomóżcie nam złapać Niuchacza, zanim znowu uderzy!

Siły Specjalne Kodeksu Tajności

Niuchacz to małe niegroźne stworzonko o długim pyszczku i czarnym lśniącym futerku, bardzo podobne do dziobaka. Niuchacze uwielbiają błyszczące przedmioty, przez co często są wykorzystywane przez czarodziejów i przez gobliny do poszukiwania skarbów. Uczniowie Hogwartu uczyli się o nich na przedmiocie Opieka nad magicznymi stworzeniami.

Niuchacz chowa skarby do małej sakiewki na brzuchu, która (jak to często bywa w magicznym świecie) może pomieścić o wiele więcej niż by się mogło wydawać 🙂 Niuchacza możemy spotkać w historii o fantastycznych zwierzętach (jako towarzysza Newta Skamandera).

Od dłuższego czasu nie było nowych informacji dotyczących Wizards Unite. Ostatnio pisaliśmy o przelatujących nad autostradą w Sydney Nibusach 2000 – artykuł możecie zobaczyć TU. I po tym krótkim filmiku znowu nastała cisza. Nie jest to jednak dla nas żadna nowość. W przypadku Pokemon Go wyglądało to bardzo podobnie. Premierę gry ogłoszono nagle, z dnia na dzień. Co dla wszystkich było dużym zaskoczeniem.

Trzymajcie więc różdżki w gotowości i obserwujcie naszą stronę 🙂

Wiosna już coraz bliżej, to idealny okres na wydanie gry – trzymamy kciuki!

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Źródło: https://www.harrypotterwizardsunite.com/post/discombobulatedniffler/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.