News

Wizards Unite: Październik z Czarną Magią!

Na blogu Wizards Unite pojawił się nowy wpis dotyczący nowości, które pojawią się w październiku. Jest ich sporo i zapowiadają się bardzo ciekawie. Będzie to miesiąc zła i potężnej Czarnej Magii. Zobaczcie sami:

„Pojawiają się doniesienia o złowrogiej ciemnej magii i potrzebna jest Twoja pomoc! Współpracuj z graczami z całego świata przez cały październik, aby chronić świat czarodziejów przed katastrofą. Pokonaj śmierciożerców, wampiry i wilkołaki – a może nawet starożytne zło pełzające w ciemności.”

Powyżej fragment wpisu z oficjalnej strony dotyczącej Harry Potter: Wizards Unite. Wszystkie znaki sugerują, że każdy powinien zachować czujność i zostaniemy zmuszeni do walki z mroczną magiczną aktywnością. Tak więc, przygotujcie różdżki i do dzieła!

Zacznijmy od początku. Pojawił się nowy Brilliant Event o nazwie Fighting Forces. Pierwsza część jest dostępna w terminie 8-14 października. Czyli już trwa i zostały niestety tylko dwa dni. Jest to nowa misja z udziałem mrożącego krew w żyłach śmierciożerców i uciekinierów z Azkabanu. Pochwalcie się w komentarzach czy gracie i jak Wam idzie. Kogo ciekawego spotkaliście na swojej mapie?

Dodatkowo, 19 października odbędzie się kolejny Community Day. Przygotujcie się, ponieważ w tym dniu częściej będziemy trafiać na dziwne i groźne stworzenia, w tym Wampiry i Wilkołaki.

Bądźcie z nami, niedługo wrzucimy więcej szczegółów na ten temat. A teraz wróćmy do Brilliant Eventu. Druga część wydarzenia zapowiedziano na 22-28 października. Będzie to nowa złowroga misja z udziałem genialnego Syriusza Blacka i Dementorów.

I na koniec, Exclusive Halloween Quest. Termin uruchomienia to 31 października. Zderzymy się z dużą dawkę Czarnej Magii oraz otrzymamy nowe wyzwania w fortecach i questy z ograniczonym czasem trwania.

Grafika promująca to wydarzenie przedstawia Bazyliszka i Mroczną Wiedźmę. Zakładamy więc, że w tym dniu pojawi się okazja do spotkania ich na mapie Wizards Unite. Będzie to naprawdę ekscytujący dzień i dużo możliwości do walki z ciemnymi mocami. Brzmi ciekawie?

 

Czekajcie na nowy wpis ze szczegółami. Po długiej nieobecności, wracamy do zabawy i niedługo wrzucimy nowe artykuły z dokładnym opisem październikowych nowości.

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.