Niezbędnik gracza Poradniki 2

Wizards Unite: Profesje

wizards unite gameplay

W Wizards Unite możemy wybrać jedną z trzech profesji, do dyspozycji mamy Aurora, Magizoologa i Profesora. 

 • Aurorzy, to zaprawieni w bojach weterani, którzy pokonują wrogów charyzmą połączoną z długą listą potężnych zaklęć. Są najskuteczniejsi w walce z ciemnymi mocami. Aurorzy to najlepsi obrońcy przed czarnoksiężnikami, jakimi dysponuje czarodziejski świat. Świetnie posługują się czarami ofensywnymi. Bycie aurorem wymaga odwagi, inteligencji i przebiegłości. Opiekun: Harry Potter.
 • Magizoolodzy specjalizują się w opiece i ochronie magicznych stworzeń, w trakcie starcia skupiają się na leczeniu i pomaganiu swoim sojusznikom. Są najefektywniejsi w walce z magicznymi stworzeniami. Jako magizoolog oznacz potężną magię i nauczysz się oswajać najgroźniejsze zwierzęta znane czarodziejskiemu światu. Opiekun: Hagrid.
 • Profesorowie to wielcy mistrzowie w rzucaniu czarów o głębokiej wiedzy magicznej. Skutecznie osłabiają wrogów i jednocześnie pomagając pozostałym czarodziejom w walce. Profesorowie cieszą się szacunkiem czarodziejskiego świata a ich historia sięga bardzo odległych czasów. Nauczysz się różnorodnych i specjalistycznych czarów. Z profesorami nie należy zadzierać! Opiekun: Profesor McGonagall.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesję możemy zmienić w dowolnym momencie i jest to darmowa operacja. 

Podczas szkolenia będziesz mieć indywidualne lekcje, zgodne z wybraną profesją. Twoje umiejętności i zdolności rozwiną się w trakcie nauki.

Gracze Pokemon Go powinni zastanowić się, z kim lubią współpracować w rajdach. Możliwe, że uda się stworzyć z tej znajomości idealną drużynę do walki o twierdze w Wizards Unite. Najniższe poziomy twierdzy nie będą pewnie sprawiać większych problemów, jednak im wyżej, tym trudniejsze wyzwanie. W naszym teamie musi istnieć równowaga.

Można więc podejrzewać, że trzech Aurorów czy trzech Magizoologów nie będzie tak skutecznym zespołem jak drużyna złożona z Aurora, Magizoologa i Profesora 🙂  

Każda profesja ma swoje mocne i słabe strony. W twierdzach spotkamy przeciwników, którzy np. będą lepiej oddziaływać na Aurora a stojąc przed Magizoologiem będą bezsilni. Tak jak w Pokemonach, wodne stworki są idealnym przeciwnikiem dla ognistych, ogniste z kolei dla trawiastych. Dlatego tak ważne jest zróżnicowanie w naszej ekipie. I tak dla przykładu:

 • Auror: odpowiedni przeciwnik dla Mrocznych Sił (Śmierciożercy, Wilkołaki) / słabszy w starciu z Magicznymi Stworzeniami
 • Magizoolog: odpowiedni przeciwnik dla Magicznych Stworzeń/ słabszy w starciu z różnymi „niezwykłościami” (np. chochliki)
 • Profesor: odpowiedni przeciwnik dla „niezwykłości” / słabszy w starciu z Mrocznymi Siłami

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Źródło: https://wizardsunitehub.info/

 

2 komentarze

 • Reply
  Klaksonism2
  Cze 25, 2019 6:01 pm

  Czy zmieniając profesję przepadają nam umiejętności zdobyte podczas lekcji czy wracając potem do pierwotnej profesji mamy cały czas odblokowane wcześniej lekcje?

 • Reply
  Kwiatuszek
  Lip 05, 2019 2:01 pm

  Jestem profesorem i chce wiedzieć którzy przeciwnicy to ciekawostki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.