News

Wizards Unite i Ingress Prime – dwie premiery w 2018 roku!

Chyba każdy z nas zna kultową grę Ingress – dziecko Niantic. To na jej podstawie stworzono najpopularniejszą grę mobilną – Pokemon Go. Ingress trafił na nasze smartfony w 2012 roku i zyskał ogromną popularność. Twórcy gry postanowili ją odświeżyć i całkowicie przebudować – gra zostanie wzbogacona o nowe efekty oraz grafikę, która będzie lepsza niż w pierwotnej wersji Ingress.

Na początku wypuszczono informację, że nastąpi globalny reset mapy – znikną wszystkie istniejące linki, portale zostaną zneutralizowane i cała istniejąca plansza będzie czysta. Jednak aktualnie nie wiemy, czy tak faktycznie będzie, ponieważ graczom nie spodobał się pomysł całkowitego resetu planszy – Niantic nie wydało jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie. Jednak obecni gracze mają zachować swoje bieżące postępy, przedmioty oraz osiągnięcia i level w grze, co jest dla nas bardzo dobrą informacją 🙂

Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak tak jak Harry Potter: Wizards Unite ma mieć swoją premierę w 2018 roku. Szykujcie telefony i powerbanki, bo przyszły rok zapowiada się bardzo interesująco dla fanów rozszerzonej rzeczywistości!

Zobaczcie zapowiedź Ingress Prime:

Na oficjalnej stronie Ingress Prime możecie zostawić swój adres e-mail, dzięki czemu będziecie na bieżąco z nowymi informacjami: INGRESS PRIME

 

Jak myślicie, czy Ingress Prime i Wizards Unite będą choć w połowie tak popularne jak Pokemon Go? Na którą z zapowiedzi czekacie najbardziej?

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

 

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Źródło:

https://fevgames.net/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.