News

Premiera gry Ingress Prime – już jest!

Mam dziś dla Was małą ciekawostkę – chodzi o pierwszą produkcję firmy Niantic opartą na rozszerzonej rzeczywistości, a dokładnie o Ingress. Jest to gra, która zachęciła wiele osób do ruszenia się z miejsca i wyprowadziła graczy na ulice miast. Taki mały przełom wśród gier mobilnych, który doprowadził później do wydania Pokemon Go oraz do pracy nad Harry Potter: Wizards Unite.

Dostępna jest już nowa odsłona Ingress, czyli Ingress Prime (znana też jako Ingress 2). Na temat zapowiedzi pisałam w jednym z poprzednich artykułów: Wizards Unite i Ingress Prime – dwie premiery w 2018 roku!

Ingress Prime zainstalowałam zaraz po premierze. Byłam bardzo ciekawa odświeżonej szaty graficznej i zmian wprowadzonych w interfejsie użytkownika. Nowy wygląd zachwyca i zachęca. Spotkałam w sieci dużo negatywnych opinii na ten temat, jednak ja jestem bardzo na plus. Sprawdźcie sami i łapcie filmik z gry:

Warto pamiętać, że premiera Ingress Prime (tak samo jak Harry Potter: Wizards Unite) została zapowiedziana na 2018 rok. Nie spodziewaliśmy się jednak wydania gry w okresie jesienno-zimowym, który nie sprzyja grom mobilnym wymagającym wyjścia z domu 🙂

Tak więc powraca nadzieja dla osób czekających na Harrego Pottera. Czyżby miał się sprawdzić scenariusz przewidujący wydanie gry w okolicach premiery nowego filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda? Pozostaje nam czekać – a premiera filmu już niedługo! Więcej na ten temat pisałam w artykule: HP Wizards Unite: Nowy film już niedługo – a gra?

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.