News

Nowa (kolejna) gra o Harrym Potterze?

wizards unite zapowiedź

Nadchodzi kolejna gra o Harrym Potterze.

W sieci krąży wideo, w którym zaprezentowano materiały z nowej gry komputerowej związanej ze światem Harrego Pottera. Jest to dobry rok dla czarodziejów. Tym razem zapowiada się coś nowego dla graczy komputerowych i wielbicieli gier RPG. Do sieci wyciekł film pokazujący krótkie materiały z gry. Wyciek pojawił się na Reddicie i autor materiału twierdzi, że wypłynął on z zamkniętej grupy oceniającej wykonanie nowego projektu. Jeśli jesteście ciekawi fragmentów gry, zachęcam do odszukania filmiku w sieci. Nie będę go podpinać pod ten post, ponieważ materiał jest na bieżąco usuwany z sieci 🙂 Co też wskazuje na wiarygodność informacji o nowej premierze. Na YouTube pojawia się komunikat: „Ten film wideo zawiera treść od partnera Warner Bros. Entertainment Interactive, który zablokował go na mocy praw autorskich.”

Co już wiemy, albo czego się domyślamy? Z plotek wynika, że gra pojawi się w przyszłym roku i będzie się toczyć w XIX wieku. Po filmiku można też wnioskować, że będzie to gra RPG, gdzie dostaniemy możliwość stworzenia własnej postaci. Oczywiście jak to bywa w świecie czarodziejów, będziemy mogli rzucać zaklęcia (np. te znane z książek o Harrym Potterze) i zwiedzimy Hogwart oraz jego okolice.

Harry Potter Magic Awakened – taki tytuł jest przypisywany do tajemniczej gry. Znacie inne plotki? Może wiecie coś więcej i chcecie się z nami podzielić jakimś newsem?

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.