News

HP Wizards Unite – zasady działania gry

wizards unite zapowiedź

Premiera gry Harry Potter: Wizards Unite coraz bliżej. Przez to w sieci można znaleźć też więcej spekulacji co do samej rozgrywki. Do rozmów na ten temat przyczynił się też mini zwiastun gry – który niby nie wnosi dużo, ale bardziej dociekliwe osoby zaczęły doszukiwać się w nim szczegółów na temat zasad gry. Co jest bardzo ciekawe!

Trafiłam dziś na wpis na stronie reddit.com gdzie prowadzona była dyskusja na temat rozważań, czy HP Wizards Unite będzie podobne do Pokemon Go czy do Ingress Prime.

W Ingress mamy portale w których zdobywamy przedmioty, przejmujemy je i łączymy ze sobą (w celu kontrolowania większego obszaru). Z kolei w Pokemon Go spotykamy się z Gymami i Pokestopami, gdzie możemy walczyć i również zdobywać przedmioty. Jak z kolei będzie wyglądać Wizards Unite?

Ciekawa jest wizja czegoś w rodzaju ingressowychportali” które pełniłyby funkcję dziur, przez które wydostaje się czarna magia. Naszym zadaniem byłoby zabezpieczanie tych wycieków przez umieszczanie w nich odpowiednich przedmiotów magicznych.

Pewnie będą też dwie frakcje – dobra i zła. Dobra to wspomniane w ostatnim artykule (Harry Potter: Wizards Unite – znamy datę premierySiły Specjalne Kodeksu Tajności a zła to oczywiście osoby pracujące nad ujawnieniem Mulogol magicznego świata.

Jeśli tak faktycznie będzie, to po której stronie staniecie?

Strona wizardsunitehub.info dokonała analizy pierwszego mini zwiastuna gry. Czarownice i czarodzieje będą działać jako członkowie Sił Specjalnych Kodeksu Tajności (o kodeksie Tajności pisaliśmy TU). Naszym zadaniem będzie zwalczanie wszelkiej magicznej aktywności, która mogłaby uświadomić Mugolom istnienie naszego świata oraz chronić ich przed mrocznymi tajemniczymi siłami.

Oglądając zwiastun zwróciliście uwagę na krótkie mignięcie logo z napisem SOS? Rozwinięcie to oczywiście Statute of Secrecy. Jak więc można się domyślić, będzie to prawdopodobnie znak rozpoznawczy Sił Specjalnych Kodeksu Tajności.

Jest też pewna teoria dotycząca daty premiery. Spójrzcie na czas podany w momencie zniknięcia wiedźmy -> 15:11:19. Pojawiły się domysły, że może się odnosić do daty premiery Wizards Unite. Ale to już chyba zbyt głęboka analiza 🙂

P.S. W grupie zamkniętej na Facebooku jest przypięta ankieta dotycząca domów w Hogwarcie. Głosowaliście? Wrzucam link do grupy: HP Wizards Unite

P.S. 2 Pamiętajcie, że powyższy artykuł to tylko przypuszczenia 🙂

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

źródło: 

reddit.com

wizardsunitehub.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.