News

Harry Potter: Wizards Unite – premiera w 2018?

wizards unite zapowiedź

Premiera Harry Potter: Wizards Unite w 2018 roku?

 

Pytacie o datę premiery Harry Potter: Wizards Unite – ale chyba nawet sami twórcy nie wiedzą, kiedy gra ujrzy światło dzienne. Taka mała powtórka z rozrywki, tak jak to było w przypadku Pokemon Go? Czyli długo, długo nic… i nagle bum, niespodzianka!

Ciągle mamy nadzieję, że aplikacja trafi na nasze telefony jeszcze w tym roku. Jednak szanse są coraz mniejsze. Wiele osób liczyło na premierę w rocznicę wyjścia poprzedniego dziecka, czyli Pokemon Go – ale to nie była trafiona data. Kolejnym „plotkarskim” terminem było rozpoczęcie roku szkolnego – niestety to też niewypał. Bardzo trzymaliśmy się tej daty, bo rozpoczęcie roku szkolnego u nas to także start nauki w magicznym świecie Harrego Pottera. Ale twórcy milczą.

Teraz powoli zaczyna się jesień, czyli gorsze czasy dla zwolenników tego typu gier – chłodne dni, deszcz, mniej słońca. Coraz więcej czasu spędzamy w domu. Naszym zdaniem, to ostatni moment na premierę. Jeśli nie teraz, to później już chyba tylko wiosna 2019. Co myślicie? Może słyszeliście inne plotki?

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

 

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.