News

Harry Potter: Wizards Unite – znamy datę premiery

wizards unite zapowiedź

Po napisaniu dzisiejszego artykułu, nie spodziewałam się nowych informacji – a na pewno nie tak szybko! A tu taka niespodzianka.

Po pierwsze – zmiana logo gry, o której pisałam w artykule Harry Potter: Wizards Unite – nowe logo gry!

Po drugie – krótki filmik z zapowiedzią Wizards Unite:

Film nie pokazuje dużo (na pewnie nie znajdziecie na nim fragmentów z samej gry), ale jest mini zapowiedzią jakiegoś zła, które nadchodzi. Cenną informacją jest też końcowy napis, który wyjaśnia plotki i niejasności związane z wydaniem gry jeszcze w tym roku. Tak więc, oficjalna premiera Wizards Unite w 2019 roku.

Warto też zajrzeć na oficjalną stronę Harry Potter: Wizards Unite. Strona wygląda teraz bardziej profesjonalnie niż poprzednia, dużo się zmieniło i pojawiło się też trochę nowości.

Już na początku widzimy duży napis od Ministerstwa Magii nawołujący do pomocy.

Z kolei na oficjalnym profilu Wizards Unite na Facebooku możemy przeczytać:

„Pogłoski o chaotycznej magicznej aktywności w mugolskim świecie zalewają Ministerstwo Magii.
Dołącz do nas już teraz i pomóż w obronie Kodeksu Tajności, by chronić świat czarodziejów.”

Tak dla wyjaśnienia pojęcia Międzynarodowy Kodeks Tajności Czarodziejów (ang. International Statute of Wizarding Secrecy) głosi, że każdy Minister Magii jest odpowiedzialny za ukrywanie obecności magicznej społeczności na terenie własnego kraju. Każdy Minister ponosił odpowiedzialność za między innymi kontrolę nad magicznymi stworzeniami, ukrywanie jawnych przejawów magii wśród niepełnoletnich i zapewnienie, że magiczne gry i sporty są rozgrywane bez narażenia na odkrycie (źródło: pl.harrypotter.wikia.com).

Wrzucam też pozostałe tłumaczenia prosto z oficjalnej strony Wizards Unite:

Tajemnica Świata Czarodziejów jest zagrożona. Oprzyjcie się  jednak panice. Ślady magii pojawiają się w mugolskim świecie chaotycznie i bez ostrzeżenia.
Martwimy się jednak, że to tylko kwestia czasu, zanim  nawet najbardziej nieświadomi mugole spostrzegą co się dzieje.
Wzywamy wszystkie czarownice i czarodziejów, aby pomogli powstrzymać najgorszą klęskę od czasów Sami Wiecie Kogo.
Odkurz swoją księgę zaklęć, przygotuj różdżkę i dołącz do nas już teraz.”

DOŁĄCZ DO INNYCH CZARODZIEJÓW!
Ministerstwo szuka czarownic i czarodziejów gotowych zakasać rękawy i zgłosić się na ochotnika, by uratować czarodziejski świat przed nieszczęściem. Jako członek Sił Specjalnych Kodeksu Tajności
(nowej grupy zadaniowej utworzonej w porozumieniu między Ministerstwem Magii a Międzynarodową
Konfederacją Czarodziejów) wyszlifujesz błyskawiczny refleks różdżki, zyskasz umiejętność wyłapania najlżejszego nieładu w strukturze magii oraz posiądziesz biegłość w zaawansowanym rzucaniu wielu czarów.”

„Miejcie oczy szeroko otwarte – wytężcie słuch – przygotujcie różdżki!

Dzięki Twojemu wysoce dociekliwemu i uporczywemu charakterowi, stwierdzamy, że masz odpowiednie umiejętności, by przyłączyć się do Sił Specjalnych Kodeksu Tajności.

Czarodzieje Zjednoczcie się!”

A więc… co Wy na to? Dołączycie?

Zgłosić się możecie klikając w przycisk”Enlist Now” na stronie Harry Potter: Wizards Unite. Gdzie podajecie datę urodzenia i adres e-mail. Jak już wcześniej sugerowaliśmy w artykule HP Wizards Unite: beta testy, osoby zapisane na listę mają większe szanse na dostanie się do tak zwanych beta testów gry (jeśli oczywiście będą). W przypadku Ingress i Pokemon Go mieliśmy możliwość wzięcia udziału w takich testach, na co też liczymy w tym przypadku.

Kto wie, może beta testy HP Wizards Unite ukażą się jeszcze w tym roku? W końcu widzimy pewne powiązania z Fantastycznymi Bestiami, a premiera nowego filmu już niedługo. Czekamy z niecierpliwością 🙂

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.