News

Adventure Sync

W ostatnich dniach zostało potwierdzone, że już wkrótce, w grze Harry Potter:Wizards Unite, ma się pojawić funkcja nazywana „ADVENTURE SYNC”. Na Reddicie [screen poniżej] pojawił się post, w którym jeden z użytkowników o nazwie BoonSlevin napisał o tym, jak Mary Casey potwierdziła aktualizację. Nie wiadomo jeszcze, czy funkcja ta pojawi się w nadchodzącej aktualizacji gry, czy jeszcze poczekamy.

Pewnie wielu z was zastanawia się co to jest „Adventure Sync” i jak z niego korzystać?

Otóż, Adventure Sync umożliwia połączenie gry np.  z „opaską” Apple Health. Dzięki tej nowej funkcji możemy robić postępy w grze, nie mając włączonej apki, pokonujemy dystans, aby odblokowywać np. świstoklikufry.

Jest już to wprowadzone w Pokemon Go, działa to tam tak, że: kiedy są nabijane odległości przy wyłączonej grze, postęp zostanie zsynchronizowany po jej otwarciu. Gracz otrzymuje również cotygodniowe podsumowanie postępów pod względem liczby kilometrów, które pokonaliśmy dla jaj wylęgowych. Tę progresję można znaleźć w swoim profilu trenerów. Dzięki Adventure Sync otrzymujemy powiadomienia, gdy np. jajko jest gotowe do wyklucia. Prawdopodobnie będzie to działać w podobny sposób dla gry HP WU.

Pokémon GO oferuje różne nagrody po ukończeniu określonej odległości (5 km, 25 km, 50 km) co tydzień. Możemy spodziewać się, że Czarodzieje zjednoczą się, by podążać tą samą drogą, a twórcy dadzą nam w nagrodę np: kilka zwojów, ksiąg zaklęć, czy trochę energii, a może nawet rzadkie nieznajdźki.

I odpowiednio: Apple Health dla urządzeń Apple i Google Fit dla urządzeń z systemem Android

 

Pozdrawiamy

Zespół Wizards Unite Polska

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Fanpage HP Wizards Unite Polska

Grupa Zamknięta HP Wizards Unite Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.